Būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų mintys apie darželį

Būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų mintys apie darželį

Darželyje mane pasitiko Aldutė, Fausta ir Laurutė. Aš bijojau, verkiau, bet ten buvo mano geriausias draugas Vėjas. Aš pradėjau augti ir nebeverkti. Su Vėju buvome geriausi draugai. Naujam darželyje buvo Galina, Simona, Natalija ir Laura. O čia sekėsi labai gerai, čia susiradau naują draugą  Kirilą. (Giedrė)
Joanai labai patiko keliauti pas alpakas, į Gedimino kalną ir Saugaus eismo mokyklėlę. Pas alpakas, nes galėjo jas paglostyti ir mažais obuoliukais pamaitinti, o Gedimino pilyje matė ,,rutulinius“  šarvus iš tūkstančio rutuliukų. Dar patiko skani kukurūzų košė su užbarstytu veiduku iš cinamono. Patiko vaikų diskoteka grupėje ir pokalbiai piešiant kartu su Natalija. (Joanos mama)
Labiausia patiko žaisti su Mykolu ir kitais draugais anam darželyje. (Benediktas)
Vieną kartą, kai mes ėjome į lauką visos mergaitės susigalvojo gaudyti tris berniukus – Timą, Benediktą ir Kostą. Ir tada mes susigalvojome visokių dalykų – gudrybių, kad tik juos pagautume. Giedrė turėjo šokdynę, o Sala mums vadovavo. Kitos mergaitės vaidino apsaugininkes ir saugojo pagautus berniukus. Tada buvo labai linksma! (Amelija)
Mildutei darželyje patinka pamokėlės, patinka dainuoti, šokti. Milda myli auklėtojas, o labiausia žaidžia su Elija ir Amelija. Darželyje Milda mėgo miegoti, ko namuose niekada nedarė!              (Mildos mama)
Linkiu, kad visi būtų linksmi. (Kirilas)
Išleistuvių proga linkiu daug svečių. (Bahara)
Noriu palinkėti Ksenijai, kad ji būtų stipri!  (Emilė)
Visiems linkiu sveikatos ir laimės. (Diana)
Žaisti, žaisti, žaisti! (Tumas)
Šypsenų, juoko ir džiaugsmo. (Viktorija)
Linkiu visiems draugams prisiminti mūsų smagius žaidimus, jaukią grupę, mylinčias Mariją, Nataliją ir Laurutę. Mums buvo gera šalia jūsų!  (Amelija)

Parašykite komentarą